O nás

Beauty Body Clinic je privátní klinika, která se zcela liší od klasických center krásy. Z původního oboru estetické medicíny se díky propojení s tradiční čínskou medicínou stalo unikátní místo, které vyhledávají jak klienti z dalekého okolí, tak i řada celebrit a významných osobností.

Co to znamená v praxi? Z obou směrů medicíny používáme ty nejefektivnější a nejúčinnější metody. Tisíci léty osvědčená akupunktura, fytoterapie či moxování klientům pomáhá se zdravotními problémy stejně tak, jako nejmodernější K-laser či chiropraxe nebo viscerální terapie. Naší naprostou doménou je léčba akné, atopického ekzému, pohybového aparátu nebo ženských potíží. I na samotnou krásu pohlížíme z jiného úhlu pohledu. Pouze zdravé tělo může být krásné, a proto je jedním ze základních  stavebních kamenů speciální dietetika dle TCM. V BBC vám pomůžeme udržet co nejpřirozenější efekt mladé a svěží pleti např. díky tělu vlastní kyselině hyaluronové nebo mezoterapii. Vrásky odstraňujeme frakčním K-laserem, který skvěle funguje i na odstranění žilek, pigmentů či jizviček. Jako jediná klinika v ČR nabízíme implantaci umělých vlasů Biofibre, vrásky kolem očí (tzv. blefaroplastiku) odstraňujeme bez řezu a bez jizev přístrojem PLEXR.

MGR. JUDITA HALVOVÁ

Majitelka Beauty Body Clinic je vizionářka. Když otevírala kliniku estetické medicíny, již několik let studovala čínskou medicínu a přemýšlela, jak propojit sílu medicíny západní s tradicí medicíny východní. Po dvanácti letech intenzivního studia se jí povedlo realizovat jedinečný koncept a heslo kliniky, “Snoubíme západ s východem” praktikuje každodenní péčí o své klienty. Jejím největším přáním je, aby se i klasičtí lékaři dívali na pacienty komplexně a dokázali přijmout i jiný pohled, než ten, který mají vystudovaný. Sama absolvovala nespočet stáží a kurzů, jak u lékařů v zahraničí – estetickou medicínu studovala v Itálii, chiropraxi se učila od korejského mistra i na prestižní slovenské akademii. Stále studuje TCM, protože proniknout do umění starých čínských mistrů je záležitost celoživotního studia.

Největší radost jí dělají spokojení klienti, ke kterým přistupuje spolu se svým týmem zcela individuálně, s láskou a pokorou.

Náš tým

Mgr. Judita Halvová

Majitelka & Terapeut TCM

Marcela Štěpánková

Sálová sestra

Bc. Lucie Kokešová

Brand Manager

Vlaďka Halavinová

Terapeut TCM

BBCspolecna (kopie)
Beauty Body Clinic
Vyhledávání
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
ODBĚR NOVINEK
Zadáním adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany osobních údajů.