Z důvodů nařízení Vlády ČR bude klinika až do odvolání uzavřena. Akutní případy bereme pouze po telefonické domluvě. Děkujeme za pochopení.

O nás

Estetická klinika Judity Halvové vznikla v roce 2017 z původního kosmetického salonu, který byl založen již v roce 2007 na pražských Hájích. Špičkové služby z oblasti dermatologie a kosmetologie se zde snoubí s tradiční čínskou medicínou, které se majitelka Judita Halvová několik let intenzivně věnuje. Krédo kliniky zní:

“ SNOUBÍME ZÁPAD S VÝCHODEM“

A právě díky tomuto přístupu, kdy se na klinice neřeší pouze vizuální stránka, ale i psychický stav pacienta, či podpora léčby zevnitř, je Beauty Body Clinic zcela výjimečné místo.

Využíváme nejmodernější technologie a přístroje, jako je Plexr pro odstraňování vrásek bez řezu, K-laser nebo BIOFIBRE, což je v České republice ojedinělá metoda implantace umělých vlasů.

V oblasti estetické dermatologie nabízíme ty nejkvalitnější a e nejefektivnější materiály, které používáme ke korekci vrásek či jizev. Pomoc u nás vyhledávají klienti trpící akné, výborné výsledky dosahujeme díky kombinaci akupunktury a čínské dietetiky v oblasti hubnutí a tvarování postavy

Beauty Body Clinic
ODBĚR NOVINEK
Zadáním adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany osobních údajů.
Instagram
Instagram has returned invalid data.