ROZHOVOR S MARTINOU PREISSOVOU

Herečku Martinu Preissovou není třeba dlouho představovat. Klientkou naší kliniky je již několik let, stala se tváří kosmetiky, kterou používáme u nás v salonu. Většina z vás ji zná skrze televizní obrazovky, kde se s ní momentálně setkáváme ve dvou nejpopulárnějších seriálech současnosti, jak ve Slunečné, kde hraje ráznou ženu místního štamgasta, tak v novém seriálu Anatomie života, kde ztvárňuje milou sestřičku Táňu…  

Martino, dlouhá léta jsi byla především divadelní herečkou, teď jsi přijala hlavní roli v seriálu, který je díl od dílu populárnější. Změnil se ti nějak život? Jak zvládáš náročné natáčení skloubit s rolí maminky dvou školou povinných kluků, kteří jsou již rok na distanční výuce?

Řekla bych, že když jsem na začátku školního roku vstupovala do nového seriálu a k tomu točila ještě Slunečnou, divadla hrála a děti chodily do školy, vůbec jsem netušila, že tato zdánlivá idyla brzy skončí. Život se mi opravdu zrychlil a škola doma, nás doslova zaměstnává na sto procent.

Na naší kliniku jsi před tím, než nastaly vládní omezení kvůli epidemii, chodila na kosmetiku, stala jsi se tváří přírodní kosmetické značky Annemarie Börlind, máš teď vůbec čas na sebe? 

Právě o to, co víc pracuju, se snažím svému tělu vracet to, co mi umožňuje dělat. Snažím se dobře jíst, hodně spát a pečovat o vlasy i pleť. Ráno v šest hodin, když vejdu do maskérny je na mně vidět každá nevyužitá minuta spánku a pleť prozradí i sebemenší chybu v životosprávě. A kamery jsou dnes už tak citlivé, že vás prostě divákovi ukážou „v plné kráse“. Snažím se tedy doma, ale zavřená kosmetika a omezené služby už se na mně podepisují, takže se těším.  

My o tobě víme, že jsi naprosto nepolíbená estetickou medicínou a jsi stále tak přirozeně krásná… Myslíš, že někdy nastane čas, kdy se budeš chtít objednat na invazivní zákrok, například?

Mám v tom jasno. Nejsem příznivkyní invazivních zásahů do krásy. Je to spojeno s mou profesí. Mám strach ze ztráty přirozené tváře, její mimiky a možná i ze ztráty osobitosti.

Tak jak stárne hereččina duše, měla by podle mne i tvář. Ale jsem již objednaná na K-laser, na frakční ošetření dekoltu a obličeje. To je podle mě bezjehlový a nechemický zásah, který si dopřeju. Geny jsou zkrátka geny a co zdědíte, s tím se buď smíříte a nebo tomu musíte trochu pomoci.

Tvoje poslední návštěvy u nás proběhly po onemocnění Covid-19, řešily jsme únavu, vyčerpání a návrat energie. Co ti pomohlo vrátit se do formy?

Jsem jedna z mála, která dokonce onemocněla covidem hned dvakrát. Poprvé mě opravdu srazil na kolena a já byla 14 dní v posteli, po aplikaci akupunktury a bylin jsem třetí týden naplno točila a fungovala. Díky těmto bylinám, myslím, jsem měla imunitu natolik silnou, že o tři měsíce později jsem prodělala naprosto bezpříznakový průběh.

Manžel, herec a moderátor Martin Preiss, k východní medicíně moc důvěru neměl, ale pak se stala nepříjemná událost a i jeho jsme na klinice přivítali, jak se to přihodilo?

Můj manžel je opravdu nevěřící Tomáš a pečuje o sebe a svůj zevnějšek pouze do té míry, dokud to umožňuje jeho pocit, že je stále mužem. Stárne do krásy, myslím, ale jeho tělo už potřebovalo pomoci. Trpí na bolesti zad, především v bederní oblasti a protože jsem věděla, že i tímto se klinika zabývá, přesvědčila jsem ho, že raději než hrst prášků, zkusí chiropraxi u vás. Zabralo to. Kdykoliv se, a není to už zdaleka tak často, záda ozvou, hned volá o pomoc a jde k vám. Myslím, že je dokonce citlivější a vnímavější pacient, než já.  

Beauty Body Clinic
Vyhledávání
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
ODBĚR NOVINEK
Zadáním adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany osobních údajů.