PROMĚNA ROKU

V lednu loňského roku rozšířila náš personální tým paní Štěpánka. Své role recepční se zhostila s velkou parádou. Brzy si získala nejen naše srdce, ale i klientů a to je pro její práci nejdůležitější. Nutno říci, že neměla zrovna dobré životní období za sebou a tak bylo jasné, že dřív či později vyvstane otázka: „tak co se mnou dámy uděláte, abych vám nedělala ostudu?“ Během první vlny koronaviru jsme vytvořily plán zákroků, které Štěpánka postupně absolvovala. Po třech měsících vykoukla nová, sebevědomá a usměvavá žena, která nás denně přesvědčuje o tom, že život nekončí před branami padesátky… 

Našim klientům není třeba tě představovat, všichni tě znají jako první hlas a tvář, se kterou při příchodu na kliniku komunikují. Měla jsi nějaké zkušenosti s estetickými zákroky?

Já jsem vždy zastávala názor, že kvalitní kosmetika stačí, jakýmkoliv estetickým zákrokům jsem odolávala. Což se s blížící padesátkou ukázalo jako čím dál náročnější a to nejen finančně. Určitě mi ke změně názoru pomohlo i to, že jsem všechny zákroky a procedury měla možnost vidět a každá spokojená odcházející klientka ve mě vyvolávala touhu zkusit něco na vlastní kůži.

Jaké procedury jsi absolvovala? 

Začali jsme blefaroplastikou přístrojem Plexr. Což je odstranění vrásek kolem očí a povislé kůže kolem očního okolí. Po zhojení následovalo ošetření frakčním laserem, tzv. frakční resurfacing, který je nejlepší  absolvovat třikrát během čtvrt roku. Už po prvním jsem viděla obrovskou změnu. I lidé z mého okolí, kteří neměli tušení, že něco podnikám, si začali všímat změn. Postupně jsme pomocí laseru odstranily popraskané žilky z obličeje a vyplnily nosoretní rýhy kyselinou hyaluronovou. Poslední fází byl lehký instalook, kdy se aplikuje kyselina hyaluronová do oblastí čelistních a lícních kostí. Malinko jsme doplnily kyselinou hyaluronovou rty, ale jen pro hydrataci. A bylo hotovo.

Jak jsi se cítila? Pro ženu, která nemá zkušenosti musela být taková zásadní proměna náročná. Jak jsi zvládala bolest a hojení? 

V podstatě jediná procedura, která vyžaduje náročnější rekonvalescenci je blefaroplastika. Tam čekáte týden, než se ošetřená oblast zregeneruje, tzv. než se vyloupne a objeví nová kůže, bez vrásek. Strach jsem neměla, spíš respekt. Moje přání bylo, aby výsledný efekt působil tak, že žena žádnou proceduru neabsolvovala, ale že taková ve skutečnosti je. Což je hlavní zásada u estetických zákroků v Beauty Body Clinic.

Která procedura je podle tebe nejefektivnější a doporučila bys ji všem ženám?

Určitě frakční laser. To je zázrak. Prakticky okamžitě po ošetření se pleť vypne, vrásky mizí před očima a den ode dne je tento efekt výraznější. Laserové paprsky totiž pleť prohřejí natolik, že se spouští proces tvorby vlastního kolagenu prakticky po celý měsíc, co se pleť přirozeně obnovuje. Pro zafixování efektu a dle hloubky vrásek se doporučuje absolvovat celou kůru, tzn. tři ošetření po měsíci. 

Jak bys celkově zhodnotila svoji tříměsíční proměnu?

Přes počáteční váhání rozhodně nelituji. Přesvědčují mě o tom klienti, kteří příjdou třeba po půl roce a říkají, že jsem jiná, svěží a spokojenější. A mají pravdu. Opravdu se cítím naprosto perfektně, pohledu do zrcadla se nevyhýbám, naopak, vždycky na sebe mrknu a říkám si, ta padesátka není tak strašná. Tento pocit bych přála každé ženě… 

Beauty Body Clinic
Vyhledávání
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
ODBĚR NOVINEK
Zadáním adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany osobních údajů.