Vždycky jsem milovala takový ty páteční večery, kdy se sejdete s holkama a buďto se připravujete na nějakou party, nebo zůstanete doma a dáte si beauty večer s pleťovou maskou a vínem.
No tak tohle, jsem nezažila pěkně dlouho. Ale nedávno jsem si na páteční večer domluvila návštěvu v Beauty Body Clinic.
Už dlouho jsem snila o tom, že si nechám odstranit červené žilky v obličeji. Vždycky jsem měla sklon k tomu, že se mi dělaly a po porodu byly fakt výrazné a bylo jich víc.
Když jsem sedla do auta tak jsem přemýšlela, co jsem opět nestihla a že jsem úplně vyřízená a ke všemu mě celý den bolí hlava od krční páteře, tak mi hlavou proletěla vzpomínka na ty holčičí večery…

Beauty Body Clinic je oáza klidu.
Dorazila jsem na kliniku a začala jsem postupně vypouštět to, jak jsem zase vynervovaná z toho co jsem nestihla a co musím a najednou byl zase páteční večer jako tenkrát. Paní majitelka kliniky Judita Halvová mě obeznámila s tím, jak zákrok probíhá. Slovo zákrok je teda pro me děsivé a představím si řezání a napichování obličeje bůh ví čím. Tak to tak nebylo.
Tato procedura (všímáte si úmyslného zaměnění slovíček zákrok x procedura) byla bezbolestná, v průběhu jsme se dost nasmály, a co bylo hlavní tak to co bylo potom. Dost lidí mi říkalo dej si pár dnů na regeneraci, budeš mít potom strupy( další příšerně slovo) no tak ty jsem taky neměla. Žilky byly tmavší( to je žádoucí, protože se kapiláry uzavřely a ty flíčky do pár dnů zmizí) a některé nebyly vůbec. Jediné co jsem trošku měla tak otok pod očima, ale malinkej. Takže bye bye žilky a ať žije K-Laser.

Zmínila jsem se před paní Juditou, že jsem celý den protivná sama sobě, děsně mě bolí hlava, ale ze to je od krční páteře a ze to zase přejde. Přešlo….. Než jsem se stačila vyjádřit své pocity, požádala mě Judita ať si svléknu tričko a už jsem v sobě měla akupunkturní jehličky. Do 30 minut jsem se mohla otočit a bolest byla tatam.

Když mě přišly s Kateřinou zkontrolovat, jestli mam pohodlí a cítím úlevu tak mi Kateřina povídá: “je a co ta znaménka, nevadí Vám, nepřekáží”?
No tak samozřejmě už několik let a už několik let chodím na jejich odstranění.
Kateřina odchází a přichází na scénu paní majitelka a PLEXR. Já se v duchu smeju a mam pocit ze mam takový ten holcici beauty páteční večer.
Bylo to to nejlepší odstranění mých obřích znamének jaké jsem si mohla představit a opět bez regenerace. Super! Takže v případě mých znamének platilo kdo si počká ten se dočká.
No a když bylo dilo dokonáno pani majitelka povídá: “jeee no to je sranda, my jsme měly vlastně takový holčiči beauty večer” .
Ja jsem se v duchu tetelila blahem. Ano bylo to tak.
Takže já děkuju Beauty Body Clinic za otevření nových rozměrů, že jít na kliniku neznamená to, že do vás budou řezat a dělat výplně, ale ze to jde neinvazivním způsobem, který je mi blízký. Takze #dyckyBBC!