Popis:

Biofibre hair jsou vlasy z přírodního BIO vlákna, které se implantují do pokožky hlavy. Výhoda tohoto miniinvazivního zákroku je to, že není nutné odebírat vlasy z jiné části hlavy a tudíž jej lze provádět ambulantně.

Vlasy jsou vyráběny v 21 různých odstínech a třech typech od rovných přes vlnité až po kučeravé. Vlákna mají délku od 15, 30, 45 cm a tloušťku 0,08 mm, což je průměrná tloušťka vlasů a ihned po aplikaci nerozeznatelné od pravých vlasů. Zároveň jsou odolné vůči chemickým, fyzikálním a mechanickým vlivům.

Výkon je bezbolestný a má okamžitý efekt. Pacient po zákroku odchází domů – není tedy nutná hospitalizace. Vlasy se mohou česat, umývat a sušit jako normální vlasy.

K dohojení kůže dochází cca za 2-3 dny, vlasy se zcela a pevně přihojí za 20-30 dnů. Přibližně 5-6 dnů po výkonu se doporučuje užívat antibiotika. Jedenkrát ročně pacient dochází na doplnění 10-15% aplikovaných vlasů. Finální aplikaci předchází test, při kterém aplikujeme 200 vlasů, abychom vyloučili následné komplikace

Výsledky:

 • přirozený okamžitý efekt
 • vhodné pro ženy i muže

Cena:

od 56 Kč/vlas

(Nabízíme možnost financování od společnosti Homecredit) pro upřesnění ceny je vždy nutná konzultace, kde stanovíme počet, délku a barvu vlasů.

Popis:

Vypadáváním vlasů se pak označuje postupný a rovnoměrný úbytek vlasů nebo jejich pomalý růst, event. mimořádně řídké vlasy až alopecie.

Na základě konzultace řešíme tyto defekty pomocí akupunktury, fytoterapie a doplňkové léčby, které pomohou posílit vnitřní orgány , protože Východní medicína vnímá lidské tělo jako celek, v němž stav jednoho orgánu ovlivňuje jiný.

Velmi dobrou zkušenost máme v propojení TCM s mezoterapií- viz. níže

Účinky:

 • vhodné pro všechny příčiny vypadávání vlasů
 • posiluje strukturu vlasů
 • zastavení akutního padání vlasů

Cena:

2.000 Kč

vstupní vyšetření + aplikace

Popis:

Tato metoda účinně regeneruje kožní buňky a vlasové folikuly .V místě aplikace stimuluje obnovu a růst buněk kůže, vlasů a podporuje aktivitu kmenových buněk. Po aplikaci stimulujících sér, která se provádí tenkou jehlou, získají vlasové folikuly dokonalou výživu. Nejprve se zastaví padání vlasů, poté dojde k postupnému zahušťování vlasového porostu a růstu vlasů i v místě lysin.

Na základě konzultace řešíme tyto defekty pomocí akupunktury, fytoterapie a doplňkové léčby, které pomohou posílit vnitřní orgány , protože Východní medicína vnímá lidské tělo jako celek, v němž stav jednoho orgánu ovlivňuje jiný.

Jedná se o velice bezpečný a šetrný způsob léčby. Pro dlouhodobost účinku je vhodné ošetření jednou ročně zopakovat.

Účinky:

 • posiluje ztenčené a devitalizované vlasy
 • k léčbě androgenních i neandrogenních forem alopecie
 • stimulace růstu zdravých vlasů
 • zabraňuje ztrátě vlasů u mužů i žen
 • pomáhá odstraňovat lupy a seboreu

Cena:

1 ošetření 2.900 Kč

5 a více 2.500 Kč/ošetření

Popis:

Karboxyterapie patří k neinvazivním metodám, díky níž se prokrví pokožka a podpoří tvorba růstu vlasů. Při ošetření metodou karboxyterapie se aplikuje do podkoží velmi tenkou jehličkou tělu vlastní plyn – medicinálně upravený oxid uhličitý (plynové injekce).

Ten způsobí v ošetřované oblasti zlepšení prokrvení pokožky, tvorbu kolagenu a podpoří tkáně, aby lépe využívaly kyslík. Plyn se následně během několika minut odplaví krví do plic a přirozenou cestou se vydýchá. Používá se v kombinaci s vlasovou mezoterapií.

Účinky:

 • posiluje ztenčené a devitalizované vlasy
 • k léčbě androgenních i neandrogenních forem alopecie
 • stimulace růstu zdravých vlasů
 • zabraňuje ztrátě vlasů u mužů i žen
 • pomáhá odstraňovat lupy a seboreu

Cena:

1 ošetření 1.500 Kč

5 a více ošetření 800 Kč

Pro optimální výsledek doporučujeme podstoupit 10 aplikací 1 – 2x týdně a celou proceduru opakovat zhruba po půl roce

Beauty Body Clinic
Pomozme Sofii žít doma
ODBĚR NOVINEK

Zadáním adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany osobních údajů.

Instagram
 • Dnes je Mezinárodní den vody. Všichni víme, jak je důležitá pro život na Zemi, pro správné fungování těla... Voda je nezbytná též pro naši krásu. Jen správně hydratovaná pleť vypadá zdravě. Dopřejte si kvalitní péči. Výborná pro oživení dehydratované pleti je i kyselina hyaluronová. Pokud máte strach z injekční aplikace, nabízíme i jinou variantu. Po FRAKČNÍM RESURFECINGU vám na zhydratování aplikujeme gelovou masku s kyselinou hyaluronovou ZDARMA 💦. #aqua#hyaloronicacid#hydratation#wordlaquaday#snoubimezapadsvychodem#bebeauty#beautybodyclinic
 • Ještě jedno ohlédnutí za úterní akcí na podporu Sofie Stránské. Celý příbeh naleznete zde: http://www.polovinanebe.cz/pomozme-sofii-zit-doma/
Více slov není již třeba... Za foto a video děkujeme @ateliervtovarne! 
@milanperoutka
@misatomesova
@gabrielawolfova
@malvinapachlovaofficial
@romantomes.cz 
@pavel cejnar
@jankriz_official
#polovinanebe #pomozmesofiižít doma#weloveourjob#event#charity
 • Slíbili jsme pár fotek ze včerejší akce u nás na klinice... ještě jednou děkujeme všem, kteří spolu s námi přisli Sofii podpořit. Jak sami vidíte, Sofie je statečná mladá dáma, která se pere se svým nelehkým osudem již od narození. Zažila ústavní péči a jediným jejím přáním je moci žít doma. K tomu ale potřebuje asistentku, na kterou nemá peníze... POMOZTE SPOLU S NÁMI!! @milanperoutka
@pavelcejnar
@jankriz_official 
@misha_noskova
 @misatomesova
@gabrielawolfova
@malvinapachlovaofficial
@romantomes.cz
@polovinanebe
@juditahalvova
#charity#event#pomozmesofiižít doma#specialday#perfectday#beautybodyclinicpraha#thanks#snoubimezapadsvychodem
 • Dnešní den je Mezinárodním dnem invalidů. Ne náhodou jsme proto právě dnes uspořádali setkání na podporu Sofie Stránské, těžce postižené slečny. Sofie žila v ústavní péči, do které se již vrátit nechce a pro život doma potřebuje asistentku, na kterou jí státní příspěvky nestačí... díky propojení o.p.s. @polovinanebe , patronce nadace @misatomesova jsme uspořádali sbírku, na kterou může přispět každý z nás. Děkujeme všem, kteří náš start přisli podpořit... Více informací o celé sbírce a fotografie z dnešní akce budeme sdílet později...NEBUĎME LHOSTEJNÍ A POMOZME SOFII ŽÍT DOMA!!! @milanperoutka @malvinapachlovaofficial @romantomes.cz @jankriz_official @misha_noskova@gabrielawolfova@pavelcejnar