Popis:

Biofibre hair jsou vlasy z přírodního BIO vlákna, které se implantují do pokožky hlavy. Výhoda tohoto miniinvazivního zákroku je to, že není nutné odebírat vlasy z jiné části hlavy a tudíž jej lze provádět ambulantně.

Vlasy jsou vyráběny v 21 různých odstínech a třech typech od rovných přes vlnité až po kučeravé. Vlákna mají délku od 15, 30, 45 cm a tloušťku 0,08 mm, což je průměrná tloušťka vlasů a ihned po aplikaci nerozeznatelné od pravých vlasů. Zároveň jsou odolné vůči chemickým, fyzikálním a mechanickým vlivům.

Výkon je bezbolestný a má okamžitý efekt. Pacient po zákroku odchází domů – není tedy nutná hospitalizace. Vlasy se mohou česat, umývat a sušit jako normální vlasy.


K dohojení kůže dochází cca za 2-3 dny, vlasy se zcela a pevně přihojí za 20-30 dnů. Přibližně 5-6 dnů po výkonu se doporučuje užívat antibiotika.
Jedenkrát ročně pacient dochází na doplnění 10-15% aplikovaných vlasů.
Finální aplikaci předchází test, při kterém aplikujeme 200 vlasů, abychom vyloučili následné komplikace.


Výsledky:

 • přirozený okamžitý efekt
 • vhodné pro ženy i muže

Cena:

od 56 Kč/vlas

(Nabízíme možnost financování od společnosti Homecredit)
pro upřesnění ceny je vždy nutná konzultace, kde stanovíme počet, délku a barvu vlasů.

Popis:

Vypadáváním vlasů se označuje postupný a rovnoměrný úbytek vlasů nebo jejich pomalý růst, event. mimořádně řídké vlasy až alopecie.

Na základě konzultace řešíme tyto defekty pomocí akupunktury a  fytoterapie. 


Velmi dobrou zkušenost máme v propojení TCM s mezoterapií- viz. níže

Účinky:

 • vhodné pro všechny příčiny vypadávání vlasů
 • posiluje kvalitu  vlasů
 • zastavení akutního padání vlasů

Cena:

2.000 Kč

vstupní vyšetření + aplikace

Popis:

Tato metoda účinně regeneruje kožní buňky a vlasové folikuly. V místě aplikace stimuluje obnovu a růst vlasů. Po aplikaci stimulujících sér, která se provádí tenkou jehlou, získají vlasové folikuly dokonalou výživu. Nejprve se zastaví padání vlasů, poté dojde k postupnému zahušťování vlasového porostu a  novému růstu vlasů. Vynikajících  výsledků dosahujeme i v období hormonálních změn- porod, menopauza. 

Jedná se o velice bezpečný a šetrný způsob léčby. 

Účinky:

 • posiluje ztenčené a poškozené vlasy
 • k léčbě androgenních i neandrogenních forem alopecie
 • stimulace růstu zdravých vlasů
 • zabraňuje ztrátě vlasů u mužů i žen
 • pomáhá odstraňovat lupy a seboreu

Cena:

1 ošetření 2.900 Kč

5  a více 2.500 Kč/ošetření

Popis:

Karboxyterapie patří k neinvazivním metodám, díky níž se prokrví pokožka a podpoří tvorba růstu vlasů. Při ošetření metodou karboxyterapie se aplikuje do podkoží velmi tenkou jehličkou  plyn – medicinálně upravený oxid uhličitý (plynové injekce).

Následně dochází k prokrvení pokožky, tvorbě kolagenu. Po aplikaci dochází k okysličení  tkáně a výživě vlasů a vlasové pokožky.

Používá se v kombinaci s vlasovou mezoterapií.

Účinky:

 • posiluje ztenčené a poškozené vlasy
 • k léčbě androgenních i neandrogenních forem alopecie
 • stimulace růstu zdravých vlasů
 • zabraňuje ztrátě vlasů u mužů i žen
 • pomáhá odstraňovat lupy a seboreu

Cena:

1 ošetření 1.200 Kč

5 a více ošetření 800 Kč

Pro optimální výsledek doporučujeme podstoupit 10 aplikací 1 – 2x týdně.

Beauty Body Clinic
ODBĚR NOVINEK

Zadáním adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany osobních údajů.

Instagram
 • Boj s akné se netýká jen lidí v mladém věku. Podle našeho hesla "Snoubíme západ s východem" používáme k léčbě kombinaci akupunktury, fytoterapie, chemického peelingu, laserové ošetření a nově kosmetiku DMK. Produkty obsahují látky, pomáhající jak hojení vzniklých boláků, tak předchází tvorbě nových. Nabídnout Vám můžeme domácí péči, ale i profesionální ošetření. Naprosto úžasná je ENZYMOVÁ maska, která pleť krásně pročistí! Můžete vyzkoušet u nás na klinice!!!
#stopacne#clearskin#newface#enzymes#dmkskin
 • Tak tahle krása je nejen k vidění, ale i k zakoupení u nás na klinice. Autorka @sisi_art_painter se navíc rozhodla podpořit svoji tvorbou i dobrou věc a výtěžek z prodeje poputuje do kasičky pro Sofii @polovinanebe. Pokud někoho z vás obrazy zaujaly, máte možnost si je přijít všechny prohlédnout k nám na kliniku 13.11., kdy se koná charitativní večírek... Program zatím ladíme a brzy upřesníme, ale už teď můžeme prozradit, že se chystá večer dobrého vína, kosmetiky a umění, ve společnosti charismatickeho moderátora. Tak pokud máte zájem, už teď si udělejte v diáři poznamku.
#beautybodyclinic#snoubimezapadsvychodem#artandhelp#polovinanebe#event
 • @a.n.d.u.l.a... Instadiva , kterou asi netřeba víc představovat. Nedávno se na nás obrátila s netradičním požadavkem. Anetka nechtěla výplně a estetické úpravy, chtěla pomoci s tím, co napáchaly předešlé zákroky... Jak je spokojená se dozvíte u ní na feedu. Je to ta nejkrásnější recenze, kterou jsme dostali a my za ní ze srdce děkujeme🙏
#chinesemedicine #akupunktur#thanksforeverythink#bebeauty#beautifullwoman#beyourself💯
 • Podzimní období je ideální pro radikálnější řešení vrásek. Jedním z nejoblíbenějších a nejefektivnější h zákroků, bez náročné rekonvalesce je u nás na klinice LIFTING FRAKČNÍM K-LASEREM. Díky jednomu ošetření se vám pleť doslova vyhladí před očima!!! Okamžitě po ošetření dochází k vypnutí kontur obličeje, odstranění vrásek a tvorbě vlastního kolagenu. 
Nyní si tuto proceduru můžete dopřát za akčních 8.000 Kč👌
#facelifting#resurfacing#newlook#autumlook#stopwrinkles#beautybodyclinic