Z důvodů nařízení Vlády ČR bude klinika až do odvolání uzavřena. Akutní případy bereme pouze po telefonické domluvě. Děkujeme za pochopení.

Odstranění vrásek kolem očí

 

Popis:


Novinka  v oboru plastické chirurgie! Samotný zákrok probíhá ambulantně. BEZ JIZEV, BEZ KRVE, BEZ ZBYTEČNÉ ZÁTĚŽE PRO PACIENTA!

Tato metoda redukuje přebytečnou kůži na horním i dolním očním víčku, zároveň dochází k redukci vrásek očního okolí. Po zákroku se vytvoří drobné  stroupky, které se samy sloupnou po cca  sedmi dnech.  Nehrozí  poškození oka, očního svalu nebo disharmonie či změna tvaru oka.

VÝSLEDNÝ EFEKT JE VELMI PŘIROZENÝ.

Účinky:

 • odstranění vrásek kolem očí
 • odstranění přebytečné kůže na horních i dolních víčkách
 • velmi přesná a účinná metoda
 • bez rizik, bez krve, bez řezu, bez jizeV
 • po zákroku doporučujeme chránit ošetřenou oblast ochrannými krémy s SPF 50+

Cena:

12.000 Kč původně 18. 000 Kč

horní víčka – 8.500 Kč

dolní víčka  – 8. 500 Kč

kohoutí stopy – 5.500 Kč

v ceně korekce zdarma 

Popis:

Bojíte se klasického odstranění vrásek kolem očí či Blefaroprastiky? Nabízíme vám nejmodernější metodu korekce vrásek i přebytečné kůže na víčkách,  RESURFACING  K- LASEREM!!

Díky působení laserového paprsku dochází k tzv. “smršťování kolagenových vláken”, které vede k odstranění vrásek kolem očí a přebytečné kůže na horních i dolních víčkách.  Zárověň dochází k tvorbě nového vlastního kolagenu. Tato metoda je bezbolestná a  bez nutnosti rekonvalescence.

Indikace :

 • pokleslá víčka
 • vrásky kolem očí

Cena:

6.000 Kč

Popis:

Kruhy pod očima již nemusí být tím prvním, co na sobě každé ráno uvidíte. Mezoterapeutický koktejl RRS EYES redukuje tmavou barvu – kruhy pod očima.

Zcela jednoduchý vzpůsob jak se zbavit kruhů pod očima, mimických vrásek a zároveň vyživit a zhydratovat vrásky očního okolí.

Tato metoda je bezbolestná a  bez nutnosti rekonvalescence.

Indikace :

 • kruhy pod očima
 • mimické vásky

Cena:

2.000 Kč/ 2 ml 

Popis:


Přípravek Bocouture boří mýty o použití botoxu. Tato látka neobsahuje organickou bílkovinu, tudíž se eliminují nežádoucí účinky, efekt je více přirozený. Dojde k rozrušení a zjemnění vrásek, ale nehrozí atrofie svalu.

Ošetření je vhodné opakovat po 4-6 měsících

INDIKACE:

 • odstranění vrásek kolem očí a vrásky mezi očima – glabela

Cena:

6.500 Kč

Beauty Body Clinic
ODBĚR NOVINEK

Zadáním adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany osobních údajů.

Instagram
 • BACHOVY ESENCE
Další týden je tady, jaro již je v plném proudu a my jsme stále v karanténě, učíme doma své děti, nemáme možnost se setkat s přáteli, vyrazit na výlet... Zda se vám tato situace neúsnosná? Máte pocit, že se o vás pokouší panika, strach nebo úzkosti? Není to nic, co bychom si měli vyčítat. Pomoc existuje i v přírodní formě. Bachovy esence nabízí možnost, jak se zklidnit, nalézt zpět smysl života a rovnováhu. Stačí k tomu pár kapiček výtažků z rostlin, které si svoji sílu nesou již tisíce let. Nebojte se na nás obrátit. Rádi Vám připravíme směs na míru. Je možná i telefonní konzultace.

#bachovyesence#rescue#bestrong#powerofnature#silaprirody#strongpsychique#helthyandbeuty#beautybodyclinic#snoubimezapadsvychodem z
 • Jak trávíte neplánované volné dny? Láká vás vyrazit ven na sluníčko nebo jste se pustili do úklidu šatníku? My na klinice pro vás aktualizujeme webové stránky. Chceme jejich obsah zjednodušit a udělat je pro vás přehlednější! Máte nějaké tipy co by vás zajímalo? Těšíme se na napády😉😙.
#news#websides#beautybodyclinic#snoubimezapadsvychodem#
 • VYVÁŽENÁ STRAVA
Naše psychika je teď vystavena extremnímu náporu. Zaběhnuté režimy se nám všem ze dne na den změnily. Splínu, napětí i bezmoci lze předcházet dodržováním stravy, která je bohatá na živiny nezbytné pro správné fungování nejen nervové soustavy... Zkuste zařadit do jídelníčku vařenou zeleninu, obiloviny, rýži, jádra ořechů. Naopak doporučujeme omezit potraviny, které tělu neprospívají, jako je maso, mléčné výrobky, polysacharidy. Budete mít více energie, chuť jít se projít, zacvičit si... Pojďte využít neplánované volno ve svůj prospěch... Než všechna omezení skončí, budete se citit daleko lépe.💪
#befit#bestrong#healthyfoods#snoubimezapadsvychodem#beautybodyclinic
 • V těchto dnech se více než obvykle hodí dodržovat prevenci a podporovat obranyschopnost organismu. Nám se výborně osvědčily mediciálni houby a bylinné tinktury a fytoterapie na míru💪.
#chinesemedicine#fytoterapia#yaomedica#bestrong#befit