Odstranění vrásek kolem očí

Plexr Neinvazivní operace víček

Provádí se sublimací, Plexrem. Novinka se širokým spektrem možných diagnóz prováděných v oboru plastické chirurgie. Využití čtvrtého skupenství – plazmy pro neablativní plastickou chirurgii je v praxi vysoce bezpečné. Ošetřená tkáň „SUBLIMUJE” nepřenáší se ani nežádoucí teplo do podkožních vrstev a okolní tkáně. V některých případech dosahuje stejných výsledků jako tradičním zákrokem estetické chirurgie. Bez narkózy, bez jizev, bez zbytečné zátěže a rizik pro pacienta.

popis
 • odstranění vrásek kolem očí
 • odstranění přebytečné kůže na horních i dolních víčkách
 • velmi přesná a účinná metoda
 • bez rizik, bez krve, bez řezu, bez jizev
 • jedna korekce v ceně zákroku
 • po zákroku doporučujeme chránit ošetřenou oblast ochrannými krémy s SPF 50+
rekonvalescenceHojení trvá cca 5-7 dní (je dobré zajistit si pobyt doma alespoň na 3 dny), po zákroku následuje mírné zduření až otok partie.

 

Díky neablativnímu chirurgickému zákroku pomocí přístroje PLEXR lze dosáhnout skvělých výsledků bez jakýchkoli rizik, ošetřené oči přitom získají krásný vzhled, aniž by bylo možné poznat, že byly podrobeny plastické chirurgii.

Zákrok zpravidla netrvá déle než 15 minut.Po zákroku se  drobné stroupky samy sloupnou po zhruba třech až sedmi dnech.  Nedochází k žádnému řezání odstraňování přebytečné kůže či tuku, aniž by docházelo k jakémukoliv narušení orbikulárního svalu na víčkách.

Neablativní blefaroplastika, redukuje nadbytečnou kůži na horním i dolním očním víčku, zároveň dochází k redukci vrásek očního okolí.

Cena v akci
15 000 Kč

Mezoterapie

Mezoterapie je velmi účinný injekční zákrok, při kterém se hydratační, výživné a regenerační roztoky aplikují přímo do pokožky. Jedná se o minimálně invazivní metodu. Mezoterapeutické ošetření dokonale pokožku vyživí a upraví mikrocirkulaci krve, zvýší její hydrataci a léčí i v hlubokých vrstvách, a to u jakéhokoli druhu pleti.

 • Aplikace Pb séra  výrazně zlepšuje vzhled očního okolí. Alternativa pro ty, kteří nechtějí absolvovat invazivní zákrok.
 • Aplikace PB séra výrazně zlepšuje otoky a váčky očního okolí.
 • Aplikace RRS  HA Eyes biorevitalizačního séra zajišťuje odstranění kruhů, otoků a vrásek pod očima.
 • Aplikace PEPTIDŮ výrazně eliminuje vrásky očního okolí (přírodní botox).

Mezonitě eyebrown liftling

o zavedení mezonitě do pokožky  se aktivují regenerativní procesy, mechanická stimulace a dochází ke kontrakci tkání a liftingovému efektu, tvoří se kolagen a vytvářejí se nové kolagenové sítě. Tím dochází k liftingu obočí a čela. Efekt se projevuje okamžitě po zákroku a následně dobíhá po dobu 2 měsíců. Materiál je plně biokompatibilní s tkáněmi organismu, nevyvolává alergické reakce, ani výraznější otoky, niť se úplně bezpečně vstřebává během 6 až 8 měsíců.

účinky
 •  okamžitý efekt
 • bez dlouhé rekonvalescence
počet ošetření 1 x
cena 7 500 Kč

Bocouture- zdravý zmizík vrásek

účinky
 • odstranění vrásek na čele, glabela- vráska mezi očima, kolem očí
počet ošetření
 • vhodné opakovat po 4 až 6 měsících
cena
 •  5. 000 Kč

Přípravek Bocouture boří mýty o použití botoxu. Tato látka neobsahuje organickou bílkovinu, tudíž se eliminují nežádoucí účinky, efekt je více přirozený. Dojde k rozrušení a zjemnění vrásek, ale nehrozí atrofie svalu. 

Beauty Body Clinic
ODBĚR NOVINEK

Zadáním adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany osobních údajů.

Instagram
 • I český zpěvák a herec @milanperoutka dal přednost tradiční čínské medicíně před chemickými preparáty.​ Je nám ctí, že si pro léčbu kolene vybral právě naši kliniku. #beautybodyclinic #beautybodyclinicpraha #beautybodyclinicprague #snoubimezapadsvychodem #tcm #tradicnicinskamedicina #cinskamedicina #chinesemedicine #milanperoutka #lecba #lecbakolene
 • Beauty Body Clinic vám přeje krásný svátek všech zamilovaných plný milých úsměvů a hřejivých objetí. ❤️ #beautybodyclinic #beautybodyclinicpraha #beautybodyclinicprague #snoubimezapadsvychodem #svatekvsechzamilovanych #svatyvalentyn #saintvalentinesday #valentineden #valentynskyden #hřejivéobjetí #usmevy
 • Jakou kosmetiku zvolíte pro zítřejší den plný lásky? My máme jasno - přírodní kosmetiku Annemarie Börlind, která se stala jedničkou na německém trhu v loňském roce. K dostání u nás v Beauty Body Clinic. O její kvalitě se přesvědčila i herečka Martina Preissová, která je naší stálou klientkou. 
#beautybodyclinic #beautybodyclinicpraha #beautybodyclinicprague #snoubimezapadsvychodem #denplnylasky #svatyvalentyn #prirodnikosmetika #annemarieborlind #jednickanatrhu #martinapreissova #peceoplet #kosmetika
 • Na dnešní den každoročně připadá Světový den nemocných. Trápí i vás zdravotní problémy a nemůžete se jich dlouhodobě zbavit? Vyzkoušejte tradiční čínskou medicínu, léčebný systém starý tisíce let. ✨ 
#beautybodyclinic #beautybodyclinicpraha #snoubimezapadsvychodem #chinesemedicine #svetovydennemocnych #tradicnicinskamedicina #tcm #zdravotniproblemy #11unor #lecba #nemoc