Odstranění vrásek kolem očí

 

Popis:


Novinka  v oboru plastické chirurgie! Samotný zákrok probíhá ambulantně. BEZ JIZEV, BEZ KRVE, BEZ ZBYTEČNÉ ZÁTĚŽE PRO PACIENTA!

Tato metoda redukuje přebytečnou kůži na horním i dolním očním víčku, zároveň dochází k redukci vrásek očního okolí. Po zákroku se vytvoří drobné  stroupky, které se samy sloupnou po cca  sedmi dnech.  Nehrozí  poškození oka, očního svalu nebo disharmonie či změna tvaru oka.

VÝSLEDNÝ EFEKT JE VELMI PŘIROZENÝ.

Účinky:

 • odstranění vrásek kolem očí
 • odstranění přebytečné kůže na horních i dolních víčkách
 • velmi přesná a účinná metoda
 • bez rizik, bez krve, bez řezu, bez jizeV
 • po zákroku doporučujeme chránit ošetřenou oblast ochrannými krémy s SPF 50+

Cena:

12.000 Kč původně 18. 000 Kč

horní víčka – 8.500 Kč

dolní víčka  – 8. 500 Kč

kohoutí stopy – 5.500 Kč

v ceně korekce zdarma 

Popis:

Bojíte se klasického odstranění vrásek kolem očí či Blefaroprastiky? Nabízíme vám nejmodernější metodu korekce vrásek i přebytečné kůže na víčkách,  RESURFACING  K- LASEREM!!

Díky působení laserového paprsku dochází k tzv. “smršťování kolagenových vláken”, které vede k odstranění vrásek kolem očí a přebytečné kůže na horních i dolních víčkách.  Zárověň dochází k tvorbě nového vlastního kolagenu. Tato metoda je bezbolestná a  bez nutnosti rekonvalescence.

Indikace :

 • pokleslá víčka
 • vrásky kolem očí

Cena:

6.000 Kč

Popis:

Kruhy pod očima již nemusí být tím prvním, co na sobě každé ráno uvidíte. Mezoterapeutický koktejl RRS EYES redukuje tmavou barvu – kruhy pod očima.

Zcela jednoduchý vzpůsob jak se zbavit kruhů pod očima, mimických vrásek a zároveň vyživit a zhydratovat vrásky očního okolí.

Tato metoda je bezbolestná a  bez nutnosti rekonvalescence.

Indikace :

 • kruhy pod očima
 • mimické vásky

Cena:

2.000 Kč/ 2 ml 

Popis:


Přípravek Bocouture boří mýty o použití botoxu. Tato látka neobsahuje organickou bílkovinu, tudíž se eliminují nežádoucí účinky, efekt je více přirozený. Dojde k rozrušení a zjemnění vrásek, ale nehrozí atrofie svalu.

Ošetření je vhodné opakovat po 4-6 měsících

INDIKACE:

 • odstranění vrásek kolem očí a vrásky mezi očima – glabela

Cena:

6.500 Kč

Beauty Body Clinic
ODBĚR NOVINEK

Zadáním adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany osobních údajů.

Instagram
 • MEZOTERAPEUTICKÉ KOKTEJLY
Účinné oživení a vypnutí pleti bez látek, které zatěžují organismus? Díky koktejům speciálně vyrobeným tak, aby cíleně řešily konkrétní nedostatky, od kruhů pod očima, odstranění jemných vrásek nebo celkovou revitalizaci a hydrataci, si můžete splnit sen o přirozeně krásné pleti...
VYHLAŠUJEME ROK 2020 ZA ROK PŘIROZENÉ KRÁSY DÍKY MEZOTERAPII!Připojte se k nám!!!
#mezoterapi#mezoterapie #naturebeauty#healthyskin#snoubimezapadsvychodem#beautybodyclinic
 • POPRASKANÉ ŽILKY... trápí nejednu z nás. Ať už se jedná o metličkové žilky na nohách nebo nevzhledné rozšířené flíčky na obličeji, náš K-LASER si s nimi umí poradit. Krásné nožky může mít každá žena, s kódem ANDULA navíc za 50% původní ceny. Kdy jindy než teď, kdy je naprosto ideální čas, než nás sluníčko donutí odložit kalhoty👗. @klaser.official #nicelegs#dresstime#aesteticsurgery#beautybodyclinic
 • FRAKČNÍ HLAVICE K-LASER BLUE DERMA
 Akce "ANDULA 50" na laserové ošetření stále běží. Pokud váháte s objednáním a zajímá vás způsob, jak to vlastně funguje, následující řádky jsou určeny právě vám!!
Hlavní princip laserového ošetření spočívá v rychlejším odbourávání starého kolagenního vaziva v kůži a jeho nahrazení novým. Kůže se tak zpevňuje a stává se elastičtější a tím i hladší s méně výraznými vráskami, póry, či jizvičkami. Mikropaprsky laseru prohřejí pokožku a nabízí tak mnoho zásadních výhod, mezi něž bezesporu patří výrazný liftingový efekt, aniž by termicky poškozovaly okolní tkáně! Po ošetření je pleť připravena do hloubky absorbovat sérum či výživný koktejl dle typu a potřeby...
#klaser#lifting#frakce#frakcni laser#stopakne#snoubimezapadsvychodem#bbclinic
 • VALENTÝNSKÁ AKCE A. D. U. L. A
Krásný valentýnský večer přejeme z Beauty Body Clinic. Spolu s naší milovanou @a.n.d.u.l.a jsme si pro vás na dnešní svátek zamilovaných připravili opravdu výjimečnou akci!!! S kódem "Andula50" se můžete objednat na jakékoliv laserové ošetření z naší nabídky!! Ať už si přejete vyhladit vrásky, jizvičky či pigmentové skvrny nebo terapii pohybového, tohle všechno nás K-LASER umí!! Akce platí při objednání do konce února, vybrat si svůj termín můžete kdykoliv do konce roku... Neváhejte a zavolejte na naši recepci! Termín si můžete zarezervovat přes mail i direct...Krasný večer🖤!!
#klaser#superaction#valentinsday#snoubimezapadsvychodem#bbclinic