Odstranění vrásek kolem očí

Popis:

Novinka  v oboru plastické chirurgie! Samotný zákrok probíhá ambulantně. BEZ JIZEV, BEZ KRVE, BEZ ZBYTEČNÉ ZÁTĚŽE PRO PACIENTA!

Tato metoda redukuje přebytečnou kůži na horním i dolním očním víčku, zároveň dochází k redukci vrásek očního okolí. Po zákroku se vytvoří drobné  stroupky, které se samy sloupnou po cca  sedmi dnech.  Nehrozí  poškození oka, očního svalu nebo disharmonie či změna tvaru oka.

VÝSLEDNÝ EFEKT JE VELMI PŘIROZENÝ.

Účinky:

 • odstranění vrásek kolem očí
 • odstranění přebytečné kůže na horních i dolních víčkách
 • velmi přesná a účinná metoda
 • bez rizik, bez krve, bez řezu, bez jizeV
 • po zákroku doporučujeme chránit ošetřenou oblast ochrannými krémy s SPF 50+

Cena:

12.000 Kč

Popis:

Bojíte se klasického odstranění vrásek kolem očí či Blefaroprastiky? Nabízíme vám nejmodernější metodu korekce vrásek i přebytečné kůže na víčkách,  RESURFACING  K- LASEREM!!

Díky působení laserového paprsku dochází k tzv. “smršťování kolagenových vláken”, které vede k odstranění vrásek kolem očí a přebytečné kůže na horních i dolních víčkách.  Zárověň dochází k tvorbě nového vlastního kolagenu. Tato metoda je bezbolestná a  bez nutnosti rekonvalescence.

Indikace :

 • pokleslá víčka
 • vrásky kolem očí

Cena:

6.000 Kč

Popis:

Kruhy pod očima již nemusí být tím prvním, co na sobě každé ráno uvidíte. Mezoterapeutický koktejl RRS EYES redukuje tmavou barvu – kruhy pod očima.

Zcela jednoduchý vzpůsob jak se zbavit kruhů pod očima, mimických vrásek a zároveň vyživit a zhydratovat vrásky očního okolí. Tato metoda je bezbolestná a  bez nutnosti rekonvalescence.

Indikace :

 • kruhy pod očima
 • mimické vásky

Cena:

2.500 Kč

Popis:

Po zavedení mezonitě  dochází k okamžitému liftingovému efektu, nastartování tvorby kolagenu a vytváření  nové kolagenové sítě. Tím dochází k liftingu obočí a čela. Efekt se projevuje okamžitě po zákroku a následně dobíhá po dobu 2 měsíců. Materiál je plně biokompatibilní s tkáněmi organismu, nevyvolává alergické reakce, ani výraznější otoky. Niť se zcela bezpečně vstřebá během 6 až 8 měsíců.

Indikace :

 • pokleslé obočí
 • nerovnosti obočí
 • pozvednutí očních víček

Cena:

7.500 Kč

Popis:

Přípravek Bocouture boří mýty o použití botoxu. Tato látka neobsahuje organickou bílkovinu, tudíž se eliminují nežádoucí účinky, efekt je více přirozený. Dojde k rozrušení a zjemnění vrásek, ale nehrozí atrofie svalu.

Ošetření je vhodné opakovat po 4-6 měsících

INDIKACE:

 • odstranění vrásek kolem očí a vrásky mezi očima – glabela

Cena:

5.500 Kč

Beauty Body Clinic
Pomozme Sofii žít doma
ODBĚR NOVINEK

Zadáním adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany osobních údajů.

Instagram
 • Často se nás ptáte, zda si umíme poradit s akné a jestli na tento problém funguje akupunktura... Dle našeho hesla "Snoubíme západ s východem" přistupujeme i léčbě akné, jizviček a pigmentových skvrn. Pomocí akupunktury stimulujeme body, které v těle srovnají hormonální nerovnováhu a díky Skinboostru K-laserem minimalizujeme následky způsobené na pleti mnohdy i neodbornou péčí. Skinbooster si oblíbila i Miss ČR @andreabezdekova nebo @shopaholicnicol.

#stopacne#nopigment #noscare#klaser#skinbooster#acupuncture#snoubimezapadsvychodem#beautybodyclinic
 • Věděli jste, že ke štíhlosti se lze projíst? Náš unikátní koncept HUBNUTÍ DLE TCM funguje tak, že při dodržení kombinace potravin, které jsou pro tělo prospěšné, lze opravdu zhubnout bez hladovění!! Navíc akupunkturou podpoříme metabolismus tak, aby lépe spaloval tuky. Samozřejmostí jsou pro nás průběžné konzultace a vážení na přístroji InBody. Navíc v květnu a v červnu nabízíme zvýhodněnou cenu. Více se dozvíte na www.bbclinic.cz. 
DOPORUČUJE I @dararolins_vermi.
#fitandslim#healthyfood#acupunkture#dietetica#chinesemedicine #bebeauty#behealthy#bbclinic#snoubimezapadsvychodem
 • Další z významných osobností, která nám svěřila péči o to nejcennější a tím je zdraví, je nádherná @dararolins_vermi. 
O Daře je všeobecně známé, že dává přednost východní medicíně a přirozené péči o svoji krásu. 
My jsme pyšní na to, že si vybrala právě naši kliniku. O svých pocitech a zkušenostech se s vámi podělila na svém feedu. A napsala to krásně🙏

#acupuncture#beautyakupuntur#healthylive#bebeauty#bestrong#cleanmind#snoubimezapadsvychodem#bbclinic#beautybodyclinic
 • Zpříjemnili jsme si dnešní ráno povídáním o akupunktuře v pořadu @snidanesnovou ⏰.
Děkujeme za pozvání!❤️ ➡️Odkaz na záznam z pořadu naleznete v biu na našem profilu. . .
.
Znáte akupunkturu..? Nikol i Milan tomu fandí. Dnes jsme si o ní povídali ve Snídani. Baví vás východní medicína, nebo preferujete raději tu západní a vše řešíte prášky? 👨🏻‍⚕️Moc děkujeme za příjemnou návštěvu @beautybodyclinicpraha a taky za přípravu seitanu v kuchyni od @tinajedoma, který vám jednohlasně doporučuje celý štáb! 👌🏼 Všem hostům i divákům hezký den! ☀️😊
#snidanesnovou