Odstranění vrásek kolem očí

 

Popis:


Novinka  v oboru plastické chirurgie! Samotný zákrok probíhá ambulantně. BEZ JIZEV, BEZ KRVE, BEZ ZBYTEČNÉ ZÁTĚŽE PRO PACIENTA!

Tato metoda redukuje přebytečnou kůži na horním i dolním očním víčku, zároveň dochází k redukci vrásek očního okolí. Po zákroku se vytvoří drobné  stroupky, které se samy sloupnou po cca  sedmi dnech.  Nehrozí  poškození oka, očního svalu nebo disharmonie či změna tvaru oka.

VÝSLEDNÝ EFEKT JE VELMI PŘIROZENÝ.

Účinky:

 • odstranění vrásek kolem očí
 • odstranění přebytečné kůže na horních i dolních víčkách
 • velmi přesná a účinná metoda
 • bez rizik, bez krve, bez řezu, bez jizeV
 • po zákroku doporučujeme chránit ošetřenou oblast ochrannými krémy s SPF 50+

Cena:

12.000 Kč původně 18. 000 Kč

horní víčka – 8.500 Kč

dolní víčka  – 8. 500 Kč

kohoutí stopy – 5.500 Kč

v ceně korekce zdarma 

Popis:

Bojíte se klasického odstranění vrásek kolem očí či Blefaroprastiky? Nabízíme vám nejmodernější metodu korekce vrásek i přebytečné kůže na víčkách,  RESURFACING  K- LASEREM!!

Díky působení laserového paprsku dochází k tzv. “smršťování kolagenových vláken”, které vede k odstranění vrásek kolem očí a přebytečné kůže na horních i dolních víčkách.  Zárověň dochází k tvorbě nového vlastního kolagenu. Tato metoda je bezbolestná a  bez nutnosti rekonvalescence.

Indikace :

 • pokleslá víčka
 • vrásky kolem očí

Cena:

6.000 Kč

Popis:

Kruhy pod očima již nemusí být tím prvním, co na sobě každé ráno uvidíte. Mezoterapeutický koktejl RRS EYES redukuje tmavou barvu – kruhy pod očima.

Zcela jednoduchý vzpůsob jak se zbavit kruhů pod očima, mimických vrásek a zároveň vyživit a zhydratovat vrásky očního okolí.

Tato metoda je bezbolestná a  bez nutnosti rekonvalescence.

Indikace :

 • kruhy pod očima
 • mimické vásky

Cena:

2.000 Kč/ 2 ml 

Popis:


Po zavedení mezonitě  dochází k okamžitému liftingovému efektu, nastartování tvorby kolagenu a vytváření  nové kolagenové sítě. Tím dochází k liftingu obočí a čela. Efekt se projevuje okamžitě po zákroku a následně dobíhá po dobu 2 měsíců. Materiál je plně biokompatibilní s tkáněmi organismu, nevyvolává alergické reakce, ani výraznější otoky. Niť se zcela bezpečně vstřebá během 6 až 8 měsíců.

Indikace :

 • pokleslé obočí
 • nerovnosti obočí
 • pozvednutí očních víček

Cena:

9.500 Kč

Popis:


Přípravek Bocouture boří mýty o použití botoxu. Tato látka neobsahuje organickou bílkovinu, tudíž se eliminují nežádoucí účinky, efekt je více přirozený. Dojde k rozrušení a zjemnění vrásek, ale nehrozí atrofie svalu.

Ošetření je vhodné opakovat po 4-6 měsících

INDIKACE:

 • odstranění vrásek kolem očí a vrásky mezi očima – glabela

Cena:

6.500 Kč

Beauty Body Clinic
ODBĚR NOVINEK

Zadáním adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany osobních údajů.

Instagram
 • Boj s akné se netýká jen lidí v mladém věku. Podle našeho hesla "Snoubíme západ s východem" používáme k léčbě kombinaci akupunktury, fytoterapie, chemického peelingu, laserové ošetření a nově kosmetiku DMK. Produkty obsahují látky, pomáhající jak hojení vzniklých boláků, tak předchází tvorbě nových. Nabídnout Vám můžeme domácí péči, ale i profesionální ošetření. Naprosto úžasná je ENZYMOVÁ maska, která pleť krásně pročistí! Můžete vyzkoušet u nás na klinice!!!
#stopacne#clearskin#newface#enzymes#dmkskin
 • Tak tahle krása je nejen k vidění, ale i k zakoupení u nás na klinice. Autorka @sisi_art_painter se navíc rozhodla podpořit svoji tvorbou i dobrou věc a výtěžek z prodeje poputuje do kasičky pro Sofii @polovinanebe. Pokud někoho z vás obrazy zaujaly, máte možnost si je přijít všechny prohlédnout k nám na kliniku 13.11., kdy se koná charitativní večírek... Program zatím ladíme a brzy upřesníme, ale už teď můžeme prozradit, že se chystá večer dobrého vína, kosmetiky a umění, ve společnosti charismatickeho moderátora. Tak pokud máte zájem, už teď si udělejte v diáři poznamku.
#beautybodyclinic#snoubimezapadsvychodem#artandhelp#polovinanebe#event
 • @a.n.d.u.l.a... Instadiva , kterou asi netřeba víc představovat. Nedávno se na nás obrátila s netradičním požadavkem. Anetka nechtěla výplně a estetické úpravy, chtěla pomoci s tím, co napáchaly předešlé zákroky... Jak je spokojená se dozvíte u ní na feedu. Je to ta nejkrásnější recenze, kterou jsme dostali a my za ní ze srdce děkujeme🙏
#chinesemedicine #akupunktur#thanksforeverythink#bebeauty#beautifullwoman#beyourself💯
 • Podzimní období je ideální pro radikálnější řešení vrásek. Jedním z nejoblíbenějších a nejefektivnější h zákroků, bez náročné rekonvalesce je u nás na klinice LIFTING FRAKČNÍM K-LASEREM. Díky jednomu ošetření se vám pleť doslova vyhladí před očima!!! Okamžitě po ošetření dochází k vypnutí kontur obličeje, odstranění vrásek a tvorbě vlastního kolagenu. 
Nyní si tuto proceduru můžete dopřát za akčních 8.000 Kč👌
#facelifting#resurfacing#newlook#autumlook#stopwrinkles#beautybodyclinic