Z důvodů nařízení Vlády ČR bude klinika až do odvolání uzavřena. Akutní případy bereme pouze po telefonické domluvě. Děkujeme za pochopení.

Popis:


Po zavedení mezonitě do pokožky se aktivují regenerativní procesy, mechanická stimulace a dochází ke kontrakci tkání a liftingovému efektu, tvoří se kolagen a vytvářejí se nové kolagenové sítě. Tím dochází k liftingu měkkých tkání. Efekt se projevuje okamžitě po zákroku a následně dobíhá po dobu 2 měsíců. Materiál je plně biokompatibilní s tkáněmi organismu, nevyvolává alergické reakce, ani výraznější otoky, niť se úplně bezpečně vstřebává během 6 až 8 měsíců. Bocouture dočasně přeruší v dané oblasti spojení nervu se svalem, nebo potní žlázou. Tím zabrání potní žláze v produkci potu. Potní žlázka neprodukuje žádný sekret. Po aplikaci botocuru do ošetřené oblasti se efekt dostaví cca za 1 týden. Výsledkem je výrazné omezení nebo zástava pocení.

Aplikace se provádí ambulantně a je bezbolestná. Po první aplikaci efekt přetrvává asi 6-12 měsíců. Při dalších aplikacích se trvání efektu prodlužuje. Radiesse je injekční výplň vrásek, která je schopna okamžitě vyhladit rýhy, hluboké vrásky a další podobné známky stárnutí. Výplň je vhodná k poUžití do dekoltu, krku i rukou. Viditelný efekt omlazení je okamžitý.

Účinky a doporučení:

  • nastartování vlastního kolagenu pro obnovu pevnosti kůže
  • efekt tekutých nití

Cena:

12.000 Kč

Beauty Body Clinic
ODBĚR NOVINEK

Zadáním adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany osobních údajů.

Instagram
Instagram has returned invalid data.