Z důvodů nařízení Vlády ČR bude klinika až do odvolání uzavřena. Akutní případy bereme pouze po telefonické domluvě. Děkujeme za pochopení.

Popis:


Mezoterapie je velmi účinný anti-agingový zákrok, při kterém se hydratační, výživné a regenerační roztoky aplikují přímo do pokožky. Jedná se o minimálně invazivní metodu, která přirozeně podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, vypíná kůži a vyrovnává povrchové vrásky.

Regenerační roztoky:

Mezoterapeutické ošetření dokonale pokožku vyživí a upraví mikrocirkulaci krve, zvýší její hydrataci v hlubokých vrstvách a to u jakéhokoli druhu pleti. Vhodně zvolené sérum  umožňuje obnovu vrásčité, unavené, slabé a křehké kůže i  velmi dehydratované pleti. Tato péče je neinvazivní a ošetřuje rozsáhlou oblast kůže. V kombinaci s jinými technikami lze účinně předcházet účinkům stárnutí. 

Peptidy- přírodní botox

Jedná se o kombinaci působení tří syntetických oligopeptidů, zaměřených na modelování kontrakce obličejových svalů. Obsahuje složky s efektem vyhlazení a zjemnění vrásek. Peptidový komplex působí na úrovni, kde vzniká svalová kontrakce. Snižuje svalovou stimulaci a brání nervosvalovému vedení, dále zvyšuje syntézu kolagenu. Toto ošetření je též nazýváno přírodní botox.

 

Indikace:

 • vrásky v oblasti čela
 • vrásky v oblasti kolem očí 
 • ptóza (pokles) vnějších okrajů obočí

Cena:

od 1.000 Kč ml 

Popis:


Aplikací kyseliny hyaluronové se vyplní mezibuněčné prostory a tím dochází k vyplnění vrásek. Kyselina hyaluronová se aplikuje v malém množství drobnou jehlou nebo kanylou. Před aplikací lze oblast ošetřit znecitlivujícím gelem. Efekt po aplikaci nastává prakticky okamžitě.

Indikace:

 • korekce vrásek
 • horizontální vrásky na čele – glabela (mračivka) mezi obočím
 • vrásky kolem očí
 • korekce atrofických jizev

Cena:

od 3.500 Kč dle použitého materiálu

Popis:

Speciální aplikace  zaručuje přirozený efekt bez nežádoucích vedlejších projevů (ztráta mimických vrásek). Dochází pouze k vyhlazení a korekci vrásek.

Indikace:

 • korekce vrásek na čele
 • horizontální vrásky na čele – glabela (mračivka) mezi obočím
 • pokleslé obočí

Cena:

 6.500 Kč

Beauty Body Clinic
ODBĚR NOVINEK

Zadáním adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany osobních údajů.

Instagram
 • BACHOVY ESENCE
Další týden je tady, jaro již je v plném proudu a my jsme stále v karanténě, učíme doma své děti, nemáme možnost se setkat s přáteli, vyrazit na výlet... Zda se vám tato situace neúsnosná? Máte pocit, že se o vás pokouší panika, strach nebo úzkosti? Není to nic, co bychom si měli vyčítat. Pomoc existuje i v přírodní formě. Bachovy esence nabízí možnost, jak se zklidnit, nalézt zpět smysl života a rovnováhu. Stačí k tomu pár kapiček výtažků z rostlin, které si svoji sílu nesou již tisíce let. Nebojte se na nás obrátit. Rádi Vám připravíme směs na míru. Je možná i telefonní konzultace.

#bachovyesence#rescue#bestrong#powerofnature#silaprirody#strongpsychique#helthyandbeuty#beautybodyclinic#snoubimezapadsvychodem z
 • Jak trávíte neplánované volné dny? Láká vás vyrazit ven na sluníčko nebo jste se pustili do úklidu šatníku? My na klinice pro vás aktualizujeme webové stránky. Chceme jejich obsah zjednodušit a udělat je pro vás přehlednější! Máte nějaké tipy co by vás zajímalo? Těšíme se na napády😉😙.
#news#websides#beautybodyclinic#snoubimezapadsvychodem#
 • VYVÁŽENÁ STRAVA
Naše psychika je teď vystavena extremnímu náporu. Zaběhnuté režimy se nám všem ze dne na den změnily. Splínu, napětí i bezmoci lze předcházet dodržováním stravy, která je bohatá na živiny nezbytné pro správné fungování nejen nervové soustavy... Zkuste zařadit do jídelníčku vařenou zeleninu, obiloviny, rýži, jádra ořechů. Naopak doporučujeme omezit potraviny, které tělu neprospívají, jako je maso, mléčné výrobky, polysacharidy. Budete mít více energie, chuť jít se projít, zacvičit si... Pojďte využít neplánované volno ve svůj prospěch... Než všechna omezení skončí, budete se citit daleko lépe.💪
#befit#bestrong#healthyfoods#snoubimezapadsvychodem#beautybodyclinic
 • V těchto dnech se více než obvykle hodí dodržovat prevenci a podporovat obranyschopnost organismu. Nám se výborně osvědčily mediciálni houby a bylinné tinktury a fytoterapie na míru💪.
#chinesemedicine#fytoterapia#yaomedica#bestrong#befit