Mezoterapie

Mezoterapie je velmi účinný anti-agingový zákrok, při kterém se hydratační, výživné a regenerační roztoky aplikují přímo do pokožky. Jedná se o minimálně invazivní metodu, která přirozeně podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, vypíná kůži a vyrovnává povrchové vrásky.

regenerační roztoky

Přípravek aktivně bojuje proti projevům stárnutí a účinně napravuje kožní ochablost. Zaručuje účinnou mezoterapeutickou péči o kvalitu pokožky. Mezoterapeutické ošetření dokonale pokožku vyživí a upraví mikrocirkulaci krve, zvýší její hydrataci v hlubokých vrstvách, a to u jakéhokoli druhu pleti. Je to vynikající způsob, jak stimulovat a revitalizovat pokožku. Umožňuje obnovu vrásčité, unavené, slabé a křehké kůže, stejně jako sluncem poškozené nebo velmi dehydratované pleti. Tato péče je neinvazivní a ošetřuje rozsáhlou oblast kůže. V kombinaci s jinými technikami lze účinně předcházet účinkům stárnutí, ale také jeho projevy eliminovat.

peptidy

Jedná se o kombinaci působení tří syntetických oligopeptidů, zaměřených na modelování kontrakce obličejových svalů. Obsahuje složky s efektem vyhlazení a zjemnění vrásek, “mimetické peptidy”. Peptidový komplex působí na úrovni, kde vzniká svalová kontrakce. Snižuje svalovou stimulaci a brání nervosvalovému vedení, dále zvyšuje syntézu kolagenu. Toto ošetření je též nazýváno přírodní botox.

indikace
 • Vrásky v oblasti čela
 • Vrásky v oblasti kolem očí a úst
 • Ptóza (pokles) vnějších okrajů obočí
doporučení Obličej: nasolabiální záhyby a vrásky. Vrásky v oblasti čela. Vrásky v oblasti kolem očí a úst. Záhyby před a za ušním boltcem. Ptóza (pokles) vnějších okrajů obočí. Tělo: kožní záhyby na krku a v oblasti dekoltu. Ptóza (pokles) v oblasti brady. Povislá kůže hýždí, břicha, prsou a paží. Vnitřní i vnější strana stehen. Nerovnosti kožního reliéfu po liposukci.
počet ošetření 1-3 ošetření v odstupu 1 měsíce
cena 1.500 Kč

LASER

Hlavní princip laserového ošetření spočívá v rychlejším odbourávání starého kolagenního vaziva v kůži a jeho nahrazení novým. Kůže se tak zpevňuje a stává se elastičtější a tím i hladší s méně výraznými vráskami a póry.
Využíváme špičkový přístroj K-LASER BLUE DERMA / MED . Nabízí tak mnoho zásadních výhod, termicky nepoškozuje okolní tkáně, má vyšší antibakteriální účinky, dále podporuje povrchovou a hlubokou tkáňovou biostimulaci.

indikace
 • Revitalizace pleti
 • vrásky
 • akné
 • tvorba kolagenu
 • celkové omlazení pleti
doporučenídomácí péče – DDP youth venom
počet ošetření5 až 10x
cena1.500 Kč

Kyselina hyaluronová

Aplikací kyseliny hyaluronové se vyplní mezibuněčné prostory  a tím dochází k vyplnění nosolabiálních vrásek. Kyselina hyaluronová se aplikuje v malém množství drobnou jehlou nebo kanylou. Před aplikací lze oblast ošetřit znecitlivujícím gelem. Efekt po aplikaci nastává prakticky okamžitě.

indikace
 • korekce vrásek
 • horizontální vrásky na čele – glabela (mračivka) mezi obočím
 • vrásky kolem očí korekce atrofických jizev
 • zvětšení objemu rtů a vylepšení kontury rtů (augmentace rtů)
 • v oblasti krku, dekoltu, hřbetu rukou
 • objem tváře
 • nosoretní rýhy
doporučeníDomácí péče – liftingový krém, sérum prodlužující efekt – DDP Youth venom
počet ošetření1x
cena1.500 Kč
Beauty Body Clinic
ODBĚR NOVINEK

Zadáním adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany osobních údajů.

Instagram
 • I český zpěvák a herec @milanperoutka dal přednost tradiční čínské medicíně před chemickými preparáty.​ Je nám ctí, že si pro léčbu kolene vybral právě naši kliniku. #beautybodyclinic #beautybodyclinicpraha #beautybodyclinicprague #snoubimezapadsvychodem #tcm #tradicnicinskamedicina #cinskamedicina #chinesemedicine #milanperoutka #lecba #lecbakolene
 • Beauty Body Clinic vám přeje krásný svátek všech zamilovaných plný milých úsměvů a hřejivých objetí. ❤️ #beautybodyclinic #beautybodyclinicpraha #beautybodyclinicprague #snoubimezapadsvychodem #svatekvsechzamilovanych #svatyvalentyn #saintvalentinesday #valentineden #valentynskyden #hřejivéobjetí #usmevy
 • Jakou kosmetiku zvolíte pro zítřejší den plný lásky? My máme jasno - přírodní kosmetiku Annemarie Börlind, která se stala jedničkou na německém trhu v loňském roce. K dostání u nás v Beauty Body Clinic. O její kvalitě se přesvědčila i herečka Martina Preissová, která je naší stálou klientkou. 
#beautybodyclinic #beautybodyclinicpraha #beautybodyclinicprague #snoubimezapadsvychodem #denplnylasky #svatyvalentyn #prirodnikosmetika #annemarieborlind #jednickanatrhu #martinapreissova #peceoplet #kosmetika
 • Na dnešní den každoročně připadá Světový den nemocných. Trápí i vás zdravotní problémy a nemůžete se jich dlouhodobě zbavit? Vyzkoušejte tradiční čínskou medicínu, léčebný systém starý tisíce let. ✨ 
#beautybodyclinic #beautybodyclinicpraha #snoubimezapadsvychodem #chinesemedicine #svetovydennemocnych #tradicnicinskamedicina #tcm #zdravotniproblemy #11unor #lecba #nemoc