Nabízíme způsob, kterým pouze nezhubnete, ale též vybalancuje nejdůležitější vnitřní orgány-slezinu, játra a střeva – což způsobí posílení imunity, detoxikaci organismu, nárůst energie, zlepšení nálady a odolnost vůči stresu…

A jak toho společně dosáhneme? Čeká Vás měření přístrojem InBody, díky kterému získáme přesnouanalýzu toho, jak na tom je vaše tělo. Na základě těchto výsledků vás čeká konzultace s terapeutem, během které spolu vyplníte dotazník zaměřený na vaše návyky a životní styl. A teď to nejdůležitější. Následuje speciální akupunktura (nejedná se o akupunkturu ušní, ale o stimulaci bodů po celém těle), která stimuluje body napomáhající hubnutí a nastartuje správnou funkci metabolismu a vnitřních orgánů. Navíc obdržíte speciální rady z Čínské dietetiky, jejímž dodržováním hubnutí podpoříte, ale rozhodně nebudete trpět hlady. Samozřejmostí pro nás jsou konzultace a průběžná měření, protože chceme mít jistotu, že jdete tou správnou cestou k cíli.

Spolehlivý způsob, jak zhubnout břicho nebo jak zhubnout stehna

Cena 20.000 Kč zahrnuje:

 • Vstupní konzultaci
 • Aplikaci permanentní akupunktury
 • 5x měření InBody
 • Čínskou dietetiku

Před a po

Beauty Body Clinic
ODBĚR NOVINEK

Zadáním adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany osobních údajů.

Instagram
 • Boj s akné se netýká jen lidí v mladém věku. Podle našeho hesla "Snoubíme západ s východem" používáme k léčbě kombinaci akupunktury, fytoterapie, chemického peelingu, laserové ošetření a nově kosmetiku DMK. Produkty obsahují látky, pomáhající jak hojení vzniklých boláků, tak předchází tvorbě nových. Nabídnout Vám můžeme domácí péči, ale i profesionální ošetření. Naprosto úžasná je ENZYMOVÁ maska, která pleť krásně pročistí! Můžete vyzkoušet u nás na klinice!!!
#stopacne#clearskin#newface#enzymes#dmkskin
 • Tak tahle krása je nejen k vidění, ale i k zakoupení u nás na klinice. Autorka @sisi_art_painter se navíc rozhodla podpořit svoji tvorbou i dobrou věc a výtěžek z prodeje poputuje do kasičky pro Sofii @polovinanebe. Pokud někoho z vás obrazy zaujaly, máte možnost si je přijít všechny prohlédnout k nám na kliniku 13.11., kdy se koná charitativní večírek... Program zatím ladíme a brzy upřesníme, ale už teď můžeme prozradit, že se chystá večer dobrého vína, kosmetiky a umění, ve společnosti charismatickeho moderátora. Tak pokud máte zájem, už teď si udělejte v diáři poznamku.
#beautybodyclinic#snoubimezapadsvychodem#artandhelp#polovinanebe#event
 • @a.n.d.u.l.a... Instadiva , kterou asi netřeba víc představovat. Nedávno se na nás obrátila s netradičním požadavkem. Anetka nechtěla výplně a estetické úpravy, chtěla pomoci s tím, co napáchaly předešlé zákroky... Jak je spokojená se dozvíte u ní na feedu. Je to ta nejkrásnější recenze, kterou jsme dostali a my za ní ze srdce děkujeme🙏
#chinesemedicine #akupunktur#thanksforeverythink#bebeauty#beautifullwoman#beyourself💯
 • Podzimní období je ideální pro radikálnější řešení vrásek. Jedním z nejoblíbenějších a nejefektivnější h zákroků, bez náročné rekonvalesce je u nás na klinice LIFTING FRAKČNÍM K-LASEREM. Díky jednomu ošetření se vám pleť doslova vyhladí před očima!!! Okamžitě po ošetření dochází k vypnutí kontur obličeje, odstranění vrásek a tvorbě vlastního kolagenu. 
Nyní si tuto proceduru můžete dopřát za akčních 8.000 Kč👌
#facelifting#resurfacing#newlook#autumlook#stopwrinkles#beautybodyclinic